Про нас

Медичний центр “UROSVIT” відновлює та зміцнює здоров’я  пацієнтів із 2010 року.

10 років турботи

У нас працюють висококваліфіковані лікарі урологи з великим досвідом роботи, які уважно ставляться до пацієнтів і детально розглядають кожен окремий випадок хвороби. Висока ефективність лікування досягається правильною постановкою діагнозу, призначенням дієвих, а головне – безпечних ліків та в окремих випадках застосуванням професійного і точного обладнання.

Основна наша спеціалізація і гордість – це якісне лікування сечокам’яної хвороби за допомогою сучасної апаратури (літотриптора), яка дозволяє швидко та безболісно позбавитись каменів будь-якої локалізації. Дроблення каменів при літотрипсії не потребує анестезії та оперативного втручання! Це надзвичайно ефективна і безпечна  альтернатива застарілим та небезпечним операціям.

У нашій клініці урології Ви також можете пройти уродинамічні обстеження, котрі дозволяють точно визначити причину сечовипускання, та УЗД обстеження усіх органів і систем організму на надсучасному УЗД-апараті з високою роздільною здатністю. А завдяки співпраці з лабораторіями, наші пацієнти мають змогу здати усі необхідні аналізи на місці.

Ми співпрацюємо з діагностичним відділенням Ягелонського університету (Польща, Краків) та Королівським Університетом Торонто (Канада). При необхідності Ваш випадок буде розглянутий висококваліфікованими закордонними лікарями.

Наша мета – ефективне лікування урологічних захворювань, точна постановка діагнозу та застосування ефективних методів лікування.